Які хвороби лікують води Східниці?

Які хвороби лікують води Східниці?

За лікувальними джерелами!

Джерельна лікувальна вода – курорт Східниця. Можна пити воду в пляшках, куплених в магазині. А можна спакувати валізи і відправитися до джерела, з якого беруть цю саму воду. Якщо ви цінитель «Нафтусі», той цей курорт підійде саме вам. Джерел цієї цілющої вологи тут багато і, як правило, до них доступ відкритий.

Свердловина №1-C – тут тече вода з підвищеним вмістом органічних речовин, вона слабомінералізована, подібна до “Нафтусі” № 1 у Трускавці. Лікує: хвороби печінки та сечовивідних шляхів, панкреатити,цукровий діабет.

Свердловина № 2-С – ця лікувалья водичка бере початок на глибині 100 метрів, вона лужна, содова, гідрокарбонатно-натрієва. Лікує: хронічні гастрити з підвищеною і нормальною кислотністю, захворювань шлунка, та дванадцятипалої кишки. Рекомендується вживати підігрітою – тому лікуватися прїзджають з металевими чашками та сухим спиртом для підігріву водички.

Свердловина №18-С -гідрокарбонатно-сульфато-натрієва, з смаком сірки, слабомінералізована, лікує печінку, вода збільшує вироблення жовчі.

Джерело №1 – натрієво-кальціева гідрокарбонатна – лікує камені у нирках, пієлонефрити, сечокам’яну хворобу, недуги жовчовивої системи. Лікарі радять багато ходити при лікуванні цією водою.

Джерело №3 – гідрокарбонатно-кальціева вода, слабокисла , зі смаком сірки,має вміст мікроелементів – фтору, міді, марганцю, кобальту, цинку, срібла, йоду, брому. Лікувальні властивості цієї води таки як у східницького джерела № 1. Вода виводить радіонуклідів з організму.

Джерела №№8, 9, 10 – зменьшують рівень холестерину, лікує печінку, жовчні шляхи.

Джерело №13, 15 – у цих джерелах багао заліза, частка залізоорганічних комплексів становить 36,6% у воді джерела № 13 і 62,3% – у воді джерела № 15. Звісно лікує ця вода анемію, підвищує рівень гемоглобіну у крові.

Джерела № 25 та № 26 Джерела Андропова (а саме № 25 – водичка тут тече повільно, по краплям…) – води групи типу “Нафтуся” – лікують цистити, пієлонефрити, та стан після хвороби Боткіна. Лікують захворювання нирок, сечовивідні шляхи.

Як дістатися: до котеджів, – краще своїм транспортом або ж домовитися з господарями про трансфер від Трускавця.

Деталі за телефоном: тел. +38 067 994-15-67,

вул. І.Франка, 41-А, Східниця, Львівська обл.

фото: CC DavideGorla via flickr

About the author

admin administrator